گروه بازرگانی بین المللی الینا تجارت کویر فعالیت خود را از سال 1391 در زمینه صادرات مصالح ساختمانی شامل کاشی و سرامیک، سنگ، لوله و اتصالات، سیم وکابل و غیره شروع نمود.

این شرکت همچنین پتانسیل صادراتی بیش از 20 نوع کالای دیگر را داراست که لیست آن را میتوانید در قسمت محصولات مشاهده نمایید.

در زمینه واردات این شرکت نماینده انحصاری اسید بوریک روسیه در ایران و همچنین نماینده انحصاری شرکتStucchi ایتالیا در زمینه صنایع روشنایی میباشد.در زمینه مواد اولیه کاشی و سرامیک شامل رنگ،سیلیکات، پودر چاپ و طراحی و همچنین واردات انواع ماشین آلات نیز این شرکت فعالیت دارد.

گروه الینا تجارت کویر دارای ارتباطات تجاری بالقوه در اقصی نقاط جهان از آسیا تا اروپا وافریقا و امریکا به ویژه اسپانیا،آلمان،لهستان، بلژیک ،هلند، ایتالیا، روسیه، گرجستان، هند، لبنان، دوبی، ترکیه، غنا،ساحل عاج،ونزوئلا و ایالات متحده آمریکا و کانادا میباشد.

لذا چنانچه درخواست صادرات و واردات از طریق کشور های فوق الذکر و یا کشور های دیگری باشد، این شرکت با تکیه بر کادر مجرب و بسیار حرفه ای در زمینه تجارت بین الملل آماده همکاری میباشد.

یاداور میشود شرکت الینا در زمینه آموزش زبان انگلیسی و کلاس های زبان و نامه نگاری تجاری در ایران پیشرو است.

با ما در تماس باشید

آدرس: یزد، صفائیه، میدان اطلسی، بلوار شهیدان اشرف، روبروی بریدگی اول، خ شاهد، مجتمع نگین، طبقه اول، واحد 2، کدپستی: 8915834902
تلفکس: 3538247366 0098
همراه: 9133579209 0098
پست الکترونیکی: info@elinaco.com


کليه حقوق اين سايت متعلق به الیناکو می باشد.